Nová cesta k Vášmu úspechu

Vysoko efektívne kurzy z oblastí ekonomiky, vizážistiky, manažmentu a osobného rozvoja. Vyberte si z ponuky na www.edu-land.sk

Novinka vo vzdelávaní

Nedovoľujú Vám povinnosti tráviť drahocenný čas na zdĺhavých školeniach, ktoré sa v mnohých prípadoch konajú mimo miesta Vášho bydliska?

 

Spoločnosť EDU-LAND pre Vás pripravila prvý videovzdelávací portál na Slovensku. Portál ponúka video-kurzy a video-školenia pre všetkých, ktorí si chcú rozšíriť svoje vzdelanie. 

Pri vytváraní tohto unikátneho projektu EDU-LAND myslel na Vaše požiadavky. Dnes sme si pánmi svojho času iba my. My rozhodujeme o tom, čomu sa budeme venovať, čomu dáme pri podnikaní prednosť. Čas sú peniaze a preto by sme s ním mali vynakladať tak, aby sme s ním efektívne dosiahli to, čo očakávame.  

Portál poskytuje video kurzy v oblasti jednoduchého a podvojného učtovníctva, mzdového účtovníctva a tiež video školenia o Zákone o DPH a Zákone o účtovníctve. Aké sú ďalšie výhody online kurzov?  

Šetrí náklady. S kurzami sú značné výdavky. Cesta či ubytovanie, všetko niečo stojí. S online kurzami je to jednoduchšie. Video si môžete prezerať doma, v kancelárii, kdekoľvek ste. Ste sám sebe pánom, nerušia Vás otázky iných učastníkov, pauzu na občerstvenie si spravíte vtedy, kedy to vyhovuje Vám.  

Šetrí čas. Podnikateľ nie je bez starostí a povinností. Legislatíva sa mení každým dňom, čo vyžaduje veľkú pozornosť a čas strávený pri štúdiu zákonov. Legislatívu sledujeme za vás. 

Vzdelanie pre mamičky na materskej dovolenke. Mnohé mladé mamičky potrebujú patričné vzdelanie aj v momente, kedy sa primárne venujú svojej rodine. Dôležité je pre nich aj dovzdelávanie vo svojej oblasti, prípadne vzdelanie v oblastiach, ktorým sa popri výchove detí môžu venovať. Teraz už od svojich detí nemusia odchádzať. Naše videokurzyna dosah. Stačí pár kliknutí myšou a je to.

Videokurz len za 50,00 €60,00 € s DPH
Videokurz len za 160,00 €192,00 € s DPH
Videokurz len za 140,00 €168,00 € s DPH
Videokurz len za 60,00 €72,00 € s DPH
Videokurz len za 160,00 €192,00 € s DPH
Videokurz len za 200,00 €240,00 € s DPH

Toto sú naši partneri, s ktorými spolupracujeme

Tu nájdete našich partnerov, s ktorými sme v blízkom kontakte